معجون لبوب صغیر

390,000 ریال
ترکیبات لبوب صغیر عبارتند از: مغز پسته، فندق، بادام و چلغوزه، نارگیل، کنجد مقشّر، شکر فانیذ، میوه‌ی (لسان‌العصافیر، جوزبوا، دارفلفل

کپسول حنظل دیابت

325,000 ریال
 • دارویی با مزاج گرم و خشک (درجه دوم) است؛ که جذب‌کننده‌ و دفع‌کننده‌ی بسیار قوی اخلاط بلغمی از اعماق بدن بوده و برای درمان بیماری‌های سرد مانند: صرع، نسیان (فراموشی)، لقوه، سردرد و... مفید می‌باشد.

کپسول پادزهرمعدنی

500,000 ریال
 • فرآورده‌ای غنی‌ از مواد معدنی، که خاصیت جذب و دفع سموم از بدن را داشته و مقوی قلب و مغز است (به‌دلیل وجود آهن، کلسیم و منیزیم). سیلیکات‌های موجود در این محصول، با قدرت جذب سطحی بالا، سموم و موادزائد موجود در بدن را جذب کرده و به‌‌ دفع آنها (ازطریق دستگاه گوارش و سیکل انتروهپاتیک) کمک می‌کنند. این دارو برای پیشگیری از خونریزی‌های داخلی در ناحیه‌ی شکم و رحم، مناسب بوده و همچنین درمانی برای مسمومیت‌های ناشی‌ از گازها، ریزگردها و آلودگی‌هوا می‌باشد.

کپسول اطریفل گشنیزی

730,000 ریال
 • به ترکیبات حاوی آمله، بلیله و هلیله اطریفل می‌گویند. این نوع اطریفل نیز باوجود گشنیز، دارویی مقوی معده، بادشکن و ضدنفخ است و برای دفع بخارات از مغز، ریختن سودای سوخته به معده، تقویت حافظه و... بکار می‌رود.

کپسول اطریفل صغیر

700,000 ریال
 • اطریفل لغتی عربی بوده که به ترکیبات تدبیر شده با هلیله، آمله و بلیله اطلاق می گردد. این فرآورده در طب ایرانی، برای درمان ضعف معده، هموروئید (بواسیر) و تقویت مغز استخوان کاربرد دارد. به علاوه مانع از سفیدی موی سر شده و جالی (نیکو کننده) رنگ رخسار است. از دیگر خواص این محصول می‌توان به دفع رطوبات (بلغم) اضافی و کمک به هضم بهتر غذا اشاره کرد.

کپسول اطریفل اسطوخدوس

700,000 ریال
 • اطریفل لغتی عربی بوده که به ترکیبات تدبیر شده با هلیله، بلیله و آمله اطلاق می‌گردد؛ در تولید این محصول به جز گیاهان ذکر شده از اسطوخودوس، بسفایج، سنا و... نیز استفاده می‌شود. این فرآورده دارای خواص ضد افسردگی، آرام‌بخشی، تقویت اعصاب و... می باشد و در طب ایرانی از آن جهت درمان مالیخولیا، وسواس، پیسی و خال، لقوه، قولنج، تجمع اخلاط غلیظ بلغمی و سوداوی، افسردگی و... استفاده می‌شود.

کپسول کبد

390,000 ریال
 • دارویی با مزاج معتدل، که با بازکردن مجاری کبد و دفع اخلاط زائد، حدّت خون را تعدیل می‌کند.

شربت سکنجبین بزوری

700,000 ریال
 • مزاج معتدل داشته و از انواع سکنجبین‌ها می‌باشد. این دارو، ازبین‌برنده‌ی رطوبات اضافی بدن، برطرف‌کننده‌ی انسدادها و بیماری‌های حاصل‌از تجمع اخلاط غلیظ، لزج و گرفتگی‌ها(سده)نیز هست.

معجون جوارش کمونی

390,000 ریال
 •  دارویی تدبیر شده با زیره‌ی سیاه، زنجبیل و چند جزء گیاهی دیگر، که جهت رفع سردی معده و احشا، رفع بلغم و... کاربرد موثری دارد.

معجون گل قند

290,000 ریال
 • طبعی گرم و خشک (درجه دوم) دارد و معجونی مفید برای ایجاد لینت‌مزاج ملایم، خشکاندن رطوبات زائد و... می‌باشد. استفاده‌ی مکرر از این دارو(در فصل زمستان)، موجب حفظ سلامت و صحت بدن می‌گردد.

معجون دوالمسک معتدل (دروانا)

600,000 ریال
 • معجون دواءالمسک، دارویی تدبیرشده با صندل سفید و سرخ، گل گاوزبان، مصطکی و دیگر اجزاء گیاهی است؛ که موجب تقویت قوای رئیسۀ بدن (مغز، قلب و کبد) شده و در درمان نزله و سردرد مفید می‌باشد.

معجون جوارش آمله (دروانا)

650,000 ریال
 • معجونی با طبع گرم (درجه‌اول)، که مانع صعود بخارات معده و دستگاه گوارش به‌سمت سر و بخش‌های فوقانی بدن شده، دهانه‌ی معده را تقویت می‌کند، مفرّح بوده و سودای اضافی را ازبدن می‌زداید(ملیّن).