روغن احیا کننده استلو

1,650,000 ریال 1,450,000 ریال
محصول کاملا طبیعی، تهیه شده از ترکیب ۸ روغن و عصارۀ گیاهی است؛ که با ایجاد یک لایۀ محافظ چربی سبک، رطوبتی مطلوب و پایدار به موها می‌بخشد. این روغن احیا کننده‌، فاقد پارابن بوده و مواد از‌دست رفتۀ مو را به آن باز می‌گرداند.

روغن بادام تلخ (دروانا)

600,000 ریال
روغنی تهیه‌شده از مغز بادام خشک (انواع بادام تلخ)، تحت فشار زیاد و حداقل حرارت، که برای ازبین بردن سموم موجود در پوست بادام، آن‌ را تصفیه می‌کنند.

روغن رزماری (دروانا)

350,000 ریال
  •  روغنی معطّر، تولید شده از قسمت‌های هوایی گیاه رزماری (برگ) است؛ که خاصیت فرّار بودن داشته و باعث تحریک رشد موهای سر، مژه و ابرو، تقویت مغز و... می‌شود.

سیلورال

2,350,000 ریال
  • محلول سیلورال، یکی‌ از بهترین و بی‌خطرترین روش‌های جلوگیری از ریزش مو و تحریک رشد مجدد موهاست.
  •  این محلول با استفاده از فناوری Advanced Nano System تولید شده است و اجزاء تشکیل‌دهندۀ آن علاوه‌بر پیشگیری از ریزش مو، باعث تحریک رشد موها می‌شوند.
  • از محاسن تولید محلول سیلورال با این فناوری، نفوذپذیری و اثرگذاری بهتر آن ازطریق پوست می‌باشد.

حنا

300,000 ریال
  • حنا، برگ‌های گیاهی درختچه‌ای، بومی نواحی مدیترانه است؛ که به‎ دلیل دارا بودن مقدار زیادی تانن، بسیار قابض می‎ باشد و جهت درمان اسهال خونی، زخم‌های روده و معده (به‎ صورت خوراکی) مورداستفاده قرار می‌‎گیرد.

روغن رزماری

400,000 ریال
  •  روغنی معطّر، تولید شده از قسمت‌های هوایی گیاه رزماری (برگ) است؛ که خاصیت فرّار بودن داشته و باعث تحریک رشد موهای سر، مژه و ابرو، تقویت مغز و... می‌شود.

روغن آرگان

1,150,000 ریال
  • روغن آرگان (Argan Oil) روغنی گیاهی، بدست‌آمده از هسته‌ی میوه‌ی درخت آرگان است؛ که سرشاراز ویتامینA, C, E، امگا۶ و ۹، آنتی‌اکسیدان، اسیدلینولئیک و... بوده و به رنگ زردطلایی است.

روغن بابونه (دانشکده)

350,000 ریال
  • روغنی با مزاج گرم و خشک است؛ که در پایه‌ی روغن کنجد تهیه می‌شود و به‌عنوان محلّل بلاجذب ماده عمل می‌کند. این روغن از بین‌برنده‌ی ورم‌های سرد، محلّل صلابات، خشکاننده‌ی رطوبات و... نیز هست.

روغن بادام تلخ

230,000 ریال
روغنی تهیه‌شده از مغزبادام خشک (انواع بادام تلخ)، تحت فشار زیاد و حداقل حرارت، که برای ازبین بردن سموم موجود در پوست بادام، آن‌ را تصفیه می‌کنند.

روغن نارگیل

230,000 ریال
  •  روغنی خوراکی و مالیدنی، استخراج شده از بخش داخلی و سفید رنگ میوه‌ی نارگیل است؛ که مزاج گرم و خشک دارد و سرشار از اسیدهای چرب اشباع شده و مفید برای سلامت پوست و مو و درمان برخی بیماری‌ها می‌باشد.